PASIRINKITE VPS PLANĄ

CPU
RAM
DISKO VIETA
SRAUTAS
KAINA
€69.99/m

VPS PLANAI

Linux Cloud VPS gali būti naudojami įvairiausiems projektams. Išsirinkite Jūsų projektui tinkamiausia planą. Jei išsirinkti sunku, susisiekite, padėsime Jums!

VPS-1

Nuo€3.79

Minimalūs resursai puikaus projekto startui.

VPS-9

Nuo€39.99

Neeilinės galios reikalaujantiems projektams.

VPS KAINOS

Siūlome patrauklias kainas spartiems ir patikimiems Linux Cloud Virtualiems Privatiems Serveriams.

PLANAS CPU RAM SSD IP SRAUTAS KAINA UŽSAKYMAS

PASLAUGŲ KOKYBĖ

Mes garantuojame geriausią svetainių talpinimo kokybę. Jūs būsite pasiekiami visur. Naudojame geriausią valdymo pultą - Directadmin, sparčius SSD diskus, 4 kanalų interneto trasą, puikiai apsaugotą elektros infrastruktūrą.

  • 24/7 PAGALBA

    Kreipdamiesi į mus, sulauksite skubios pagalbos bet kurio paros metu, susijusios su web ar žaidimų hostingais. Maksimalus atsakymo laikas 3h. Padedame įrašyti bei sukonfigūruoti serverius, serverių papildymus. Paprašius, sukonfigūruojame ir VPS serverį už papildomą kainą.

  • 99.9% UPTIME

    Mūsų serveriai veikia 24/7. Mūsų stabilumą užtikrina galingas 1Gbps tinklas bei apsaugota elektros infrastruktūra. Naudojame DataShield: atskiros Anti-DoS bei Anti-DDoS sistemos aptinka populiariausias atakas bei jas blokuoja nesutrikus jokiam serverių darbui.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Turite klausimų? Galbūt atsakymus į juos galite rasti čia. Jei vis dar nerandate atsakymų į rūpimus klausimus, kreipkitės. Mūsų specialistai pasirengę padėti.

Linux Cloud veikia VPS principu. Tai yra pigi alternatyva dedikuotiesiems serveriams. Ši paslauga sukuria atskirą, privatų, uždarą serverį su atskiru realiu išoriniu IP atskirame dedikuotame serveryje. Taip klientas gali turėti savo serverį nesinuomojant atskiro fizinio serverio.

Virtualūs privatūs serveriai, galintys dinamiškai prisitaikyti prie Jūsų poreikių. Turėsite dalį dedikuoto serverio: procesorių, SSD atminties, vietos SSD raid masyve, spartų interneto ryšio kanalą ir IP adresą. Serverį su paruošta Linux sistema galėsite administruoti savarankiškai.

Virtualiame privačiame serveryje galite talpinti viską: tinklapius, failų talpykas, mysql serverius, radio (shoutcast ar kt.) serverius, savo norimus žaidimų serverius. Su pilna root prieiga Jūs galite įrašyti bei konfigūruoti bet kokią programinę įrangą, kurios Jums reikia, kad Jūsų serveris veiktų nepriekaištingai.

Visi DataHOST Cloud Linux serveriai naudoja naujos kartos Intel Core i7-6700/i7-7700 su 64GB DDR4 RAM atmintimi bei RAID 10 SSD įranga.

Kreipkitės gyva pagalba, el. paštu, telefonu ar per Discord programą ir mes padėsime išspręsti visus Jums kylančius klausimus. Už papildomą sumą konfigūruojame web, programų, žaidimų serverius.

PASLAUGŲ UŽSAKYMAS - PLANAS

Kad galėtume tęsti, įrašykite norimą paslaugos vardą bei užsakymo laikotarpį.

ĮRAŠYKITE VPS VARDĄ
PASIRINKITE LAIKOTARPĮ
1 MĖNUO
2 MĖNESIAI
3 MĖNESIAI
4 MĖNESIAI
Viso: €2.50