DataHOST yra hostingo projektas, siekiantis suteikti žmonėms stabilias bei unikalias serverių tiekimo paslaugas. Šis projektas įkurtas 2015 metais liepos 9 dieną. Šio projekto tikslas - suteikti savo klientams stabilius, greitus, patogaus valdymo serverius.

Pradžioje DataHOST buvo tik mažas projektas - po starto turėjo vieną hostingo tipą: Svetainių talpinimą. Vėliau - 2015 m. Rugpjūčio 3 dieną buvo atidarytas antrasis hostingas: Minecraft. Bėgant laikui hostingas populiarėjo ir pati svetainė tobulėjo naujomis funkcijomis ir pataisymais, tuomet 2015 m. Rugsėjo 25 dieną DataHOST serveriai buvo perkelti į privačią serverinę - daugiau jokių perpardavinėjimų! 2016 m. sausio 8 dieną DataHOST hostingai buvo sujungti į vieną bendrą sistemą ir buvo atlikti dideli atnaujinimai. Šiuo metu mūsų serveriai yra talpinami Vilniuje. Mūsų komanda aktyviai daro atnaujinimus ir padeda klientams išspręsti visus klausimus, kurie yra susiję su mūsų svetaine.

MŪSŲ KOMANDA

Datahost.lt jauna ir nuolat tobulėjanti komanda siekia, kad kiekvienas mūsų klientas būtų visiškai patenkintas mūsų paslaugomis.

NERIJUS G.

Generalinis direktorius

ARNAS S.

Vykdantysis direktorius

FAUSTA R.

Finansų vadovė

DOMANTAS K.

Klientų aptarnavimo specialistų atstovas

ANDRIUS B.

Jaunesnysis programuotojas

BERNARDAS K.

Jaunesnysis programuotojas

EDVINAS J.

Vertėjas

5036

LAIMINGI KLIENTAI

637

WEB SVETAINĖS

459

VPS HOSTINGAI

5081

ŽAIDIMŲ SERVERIAI

Kontaktinė informacija

Iškilus problemoms ar norint pasikonsultuoti, visada galite susisiekti su mumis nurodytais kontaktais.

ADRESAS

Vasario 16-osios g. 1, Mažeikiai, Lietuva

EL. PAŠTAS

info@datahost.lt

TELEFONAS

+370 655 055 76

Pagalba aktyvi: I-V 9h-21h, VI-VII 10h-17h.